PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437158}

Coco Chanel

Coco avant Chanel
6,7 58 276
ocen
6,7 10 1 58276
5,8 6
ocen krytyków
Coco Chanel
powrót do forum filmu Coco Chanel

Zrobiono z niej utrzymankę sypiającą z żonatym facetem i zajmującą się hobbystycznie modą, bo o tym, że była ona największą projektantką mody w dziejach dowiemy się tylko z końcowych napisów. A fascynujących aspektów jej życia jest całe mnóstwo, nie będę wpominać jakich, bo zrobili to na tym forum już inni. Jeśli ktoś oczekuje, że jest to film o modzie, lub o czymkolwiek ciekawym, to się zawiedzie.

ocenił(a) film na 4
yellowcat

Film mdły - to fakt, jednak mam zgoła odmienne zdanie, dlaczego tak się stało. Otóż z Coco niczego tu nie zrobiono, bo ona taka była - trzpiotka, niemal ladacznica, zresztą nie jest to oryginalne, że wykorzystywała mężczyzn do zrobienia kariery (Madonna i inne modliszki). Właśnie za mało było przedstawionych drażliwych stron jej życia, w ogóle nie pokazano przyczyn odniesienia przez nią sukcesu, bo trzeba było by ruszyć niewygodne tematy. No, ale film robiła kobieta, a one sobie krzywdy nie robią.

yellowcat

Też mi tego brakowało w tym filmie.Jestem trochę zawiedziona.

ocenił(a) film na 8
Ulencja_Zdenek

Te drażliwe fakty są do obejrzenia w dokumencie , który ostatnio oglądałam na Tv Planete+

burlesco

Niestety ale nie ma ludzi biznesu z krystalicznie czystym życiorysem,żeby coś w życiu osiągnąć trzeba być wytrwałym i konsekwentnym w działaniu,taka Coco biedna szwaczka do tego półsierota musiała być gruboskórna żeby osiągnąć sukces,grunt że nie trzymała przysłowiowych trupów w szafie.

ocenił(a) film na 8
Ulencja_Zdenek

Właśnie ... Historia Coco jest opowiedziana w wielu filmach i z wielu punktów widzenia . Chyba obejrzałam wszystkie dostępne u nas :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones