PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335083}

Po prostu razem

Ensemble, c'est tout
7,1 7 357
ocen
7,1 10 1 7357
Po prostu razem
powrót do forum filmu Po prostu razem

Słaby.. Nie przypadł mi do gustu. Wynudziłem się na nim.. i z ledwością dotrzymałem do końca..

ocenił(a) film na 6
jober19

nie zgodzę się z Tobą. Film moim zdaniem naprawdę piękny, nie wiem czy to zasługa francuskiego klimatu, świetnych aktorów czy po prostu przyjemnej historii. Ja się z pewnością nie nudziłam. Polecam gorąco, niebanalna historia o przyjaźni i miłości. 8/10

musinka

Może źle się nastawiłem na ten film, a może pora była nie taka.. ale doprawdy przysypiałem oglądając ten obraz..

ocenił(a) film na 6
jober19

oj, są gusta i gusciki. To że mi się podobał, nie znaczy, że każdemu musi. przyznaje, ze mam słabość do francuskich kilmatów, może dlatego ten film tak mi przypadł do gustu. A oglądałeś "Amelie"?

musinka

Amelię wspominam bardzo dobrze. Audrey Tautou była rewelacyjna. Natomiast ten film przy Ameli to jak dla mnie słabizna..

ocenił(a) film na 5
jober19

A ja oglądałem ten film wyszukując "Amelii" no i oczywiście doznałem przez to rozczarowania, no ale "Amelia" była mistrzowska i jak się już pokochało tamten film to pewnie trudno obejrzeć z tą aktorką coś innego bez porównania :)

ocenił(a) film na 7
jober19

Bo takie filmy lepiej ogląda się we dwoje :) No i porównywanie każdego filmu francuskiego w którym gra Audrey z "Amelią" raczej nie ma sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones