PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335083}

Po prostu razem

Ensemble, c'est tout
7,1 7 358
ocen
7,1 10 1 7358
Po prostu razem
powrót do forum filmu Po prostu razem

książkę przeczytałam przypadkiem, ale ekranizację oglądałam z chęcią. Może i uprościli historie, ale dobrze się ogląda. Ktoś napisał, że film o niczym. Nie zgadzam się, to film o sile przyjaźni i życzliwości. SPOILER......................................................................... ....... Gdyby Philibert nie zainteresował się zdrowiem Camille: nie zamieszkałaby z nimi, Philibert nie przestałby się jąkać i być mniejszym dziwakiem, nie poznałby aktorki, nie wzięliby ślubu; Franck nie przestałby być gburem i nadal miałby wyrzuty sumienia z powodu domu starości babci; Camille nadal sprzątałby, zamiast malować; i oczywiście nie zakochaliby się w sobie i nie mieli knajpki. Jeden gest zmienił życie tak wielu ludzi.

ocenił(a) film na 4
beti

Film nie jest o niczym, ale w porównaniu z książką wypada blado...tylko nie wiem czy książka jest tak dobra czy film tak słaby...ale chyba to pierwsze.

ocenił(a) film na 8
Omfalia

Rzeczywiście film nie dorasta, choć się starali.
Książka jest po prostu ....... Nie wiem jak się określa TAKIE książki, choć przeczytałam setki innych.
Polecam. I jestem ciekawa, czy faceci lubią takie książki. Jak któryś czytał, niech się wypowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones