Audrey Tautou

Audrey Justine Tautou

8,3
8 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Tautou

-.-''

użytkownik usunięty

BOŻE I ONA MA ZAGRAC SOPHIE NEAVUE Z "KODU LEONRADA DA VINCI"??!! Jeżeli to ta aktoreczka rozwali ten film to nie ręczę za siebie!! Ona w ogóle nie pasuje do tej roli, ludzie!!

Po pierwsze nie aktoreczka. Po drugie ona może i się nie nadaje ale jest znakomitą aktorką i na pewno nie zagra źle. Więc najpierw obejrzyj inne filmy z nią a potem powiedz "aktoreczka". Pzdr

lihol

No ja się muszę w tej kwestii zgodzić z Cold, gdyż Tautou w ogóle nie pasuje do roli odważnej i pewnej siebie Sophie Neveu. Nie miałam jakiejś określonej kandydatki do tej roli, ale Tautou na pewno się nie sprawdzi :/
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
dnp

Nie zgadzam się z LoneGunGirl. Widziałam filmy z Audrey Tautou, w których grała osoby odważne i pewne siebie, a poza tym sama Sophie Neveu aż taka odważna nie była, potrafiła działać stanowczo, ale odnosiłam często wrażenie, że jest jednocześnie delikatna. W każdym razie jest lepsza wg mnie niż - jeżeli wierzyć temu, co jest napisane na stronie tytułowej książki - planowana do tej roli Kate Backinsale...

użytkownik usunięty

No może nie jest to idalny casting, ale Tatou w 'Smaku życia' grała już rolę wbrew swojemu wizerunkowi miłej wrażliwej panienki.

Polecam "Bardzo długie zaręczyny" zagrać kobiete pełną upory i wytwałości nie jest tak łatwo, ona zaś zagrała tam świetnie. Wiec "aktoreczką" to bym jej nie nazwała

a z resztą kogo sie spodziewałeś do roli francuzki, jaka jest Sophie? Oczywiście, że francuskiej aktorki. Tak samo , jak już czytając ksiąk,e ( nie wiedząc wtedy, że bedzie jej ekranizacja ) od razue wiedziałąm ze na 100% do roli Bezu Fache wezmą Reno.

Goonies

ja również nie widze Audrey w roli Sophie, może i jest dobrą aktorką ale nie przepadam za jej sposobem grania,jest taki... nienaturalny???

O zgrozo. Co to w ogóle za gadanie, że ona nie pasuje do roli i zagra źle z góry na pewno i w 100%. A skąd niby to wiecie? Po pierwsze: jest aktorką, może się wcielić w różne role, to że wszyscy kojarzą ją z Amelią, nie znaczy, że ona taka właśnie jest. Po drugie: charakteryzacja - mogą ją inaczej uczesać, ubrać, wykreować styl odważnej, zdecydowanej kobiety. Jednym słowem - bezsensowne gadanie i ocenianie zanim się zobaczyło film. Żałosne..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones