Audrey Tautou

Audrey Justine Tautou

8,3
8 470 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Tautou

jedna z najbardziej denerwujących aktorek - nie lubię jej. Pamiętam, jak razem z kumpelą się zirytowałyśmy, kiedy się dowiedziałyśmy, że ma grać w "Kodzie Da Vinci" - naszym zdaniem w ogóle tam nie pasowała...

DamaMarcia

Racja, nie pasowała, ale bynajmniej nie dlatego, iż aktorka jest słaba, lecz sam film był, jak to by lekko ująć - przeciętny.

Nekomata

zgadzam się aktorką złą nie jest, ta rola nie należy do jej najlepszych

DamaMarcia

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

DamaMarcia

według mnie też jest denerwująca. Oglądałam Kod da Vinci - jej rola to porażka, a czytałam książkę i polubiłam bohaterkę, którą grała. Ale po Amelii odpadłam, masakra!

DamaMarcia

ja też jej nie lubię, podobała mi się w Amelii, ale po za tym jest zawsze taka sama, ma zawsze taki sam wyraz twarzy i zawsze gra podobne role. a nawet jak rola jest inna to ona i tak wygląda jak ranna sarenka. Mnie też denerwuje, właśnie obejrzałam kolejny film znią, choć zawsze sobie obiecuje, że to ostatni i tylko utwierdziłam się w tym, że nie widzę w niej nic wyjątkowego.

DamaMarcia

A ja ją uwielbiam :)

elema

i ja :)

Ttarantulla

ja też :)

GreenButton

Ja również :) Czy tylko mi się wydaje podejrzane to, iż o Audrey negatywnie i zazdrośnie na tym forum wypowiadają się same kobiety? :D

elema

Ja również - każdą kolejną rolą udowadnia, że jest zdolna do kreowania różnych postaci, nie jedna aktorka miałby stygmat "Amelii" i jej kariera stanęłaby w miejscu, a ona pokazała, że stać ją na jeszcze więcej :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones