Virginie Ledoyen

Virginie Fernandez

7,1
1 579 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Virginie Ledoyen

Posypała się...
A jeszcze nie tak dawno przecież bo to bylo dopiero 14 lat temu ! mam tu na mysli Niebianska plaze byla w tym filmie aniołem poprostu nie dalo sie oderwac od niej oczu :) Jednak Czas był dla niej okrutny... Niestety.

The_BEST_Keira_Knightley

prawda, w niebiańskiej wyglądała super, no nic zwykle po 30stce kobitki sie sypią ...

maximus_

No nie wszystkie...... ale ona niestety się posypala a SZKODA ale nadal ja lubie....

Love_Naomi_Watts

no większość, chociażby Kate Hudson która masz w profilowym, na rozdaniu nagród ledwie ją poznałem, coś tam sobie właśnie już wstrzykiwała, bardzo popuchnięta była

The_BEST_Keira_Knightley

I chwała jej za to, ma się ostrzykiwać botoksem w miejscach, o których Ci się nie śniło?

TheNaturat_2

eheehe no dobre :D

The_BEST_Keira_Knightley

Moim zdaniem wygląda nieźle jak na swoje lata. Wiadomo, że "white does crack" ale akurat Virginie i jej uroda jeszcze dają radę ;)

The_BEST_Keira_Knightley

https://www.google.pl/search?newwindow=1&biw=1366&bih=608&tbm=isch&sa=1&q=virgin ie+ledoyen+2014&oq=virginie+ledoyen+&gs_l=img.1.0.0j0i24l2.7787.7787.0.9604.1.1. 0.0.0.0.149.149.0j1.1.0.msedr...0...1c.1.62.img..0.1.148.QUvsVAt-ej8

wyglada o klase lub 2 lepiej niz Keira

parsxzywykutafon

Tak tylko ciekawe ILE LAT temu były zrobione te zdjęcia.......

The_BEST_Keira_Knightley

Rozumiem, ze to lsaby trolling ;-) 14 lat to szmat czasu dla kazdego czlowieka, nawet 100-latka.

Adilka1

No właśnie, dla nikogo czas nie stoi w miejscu, a ona wygląda nadal ładnie. Przede wszystkim jest rozpoznawalna, ma normalne mimiczne zmarszczki, nie przemieniła się zabiegami w manekina.

The_BEST_Keira_Knightley

Już 22latq. Ależ ten czas leci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones