PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616092}

Delikatność

La délicatesse
6,6 16 176
ocen
6,6 10 1 16176
5,4 5
ocen krytyków
Delikatność
powrót do forum filmu Delikatność

Denna produkcja

ocenił(a) film na 2

Nic nie wnosi, niczego nowego nie odkrywa. Jeden z nielicznych filmów, o których naprawdę można powiedzieć: to jest film o niczym.

ocenił(a) film na 5
Pancefaust

Może o niczym to niekoniecznie, ale zgadzam się, że nic nie wnosi nowego, a na dodatek jest taki slamazarnie niewciągający.

Pancefaust

Film trochę nudny, dałam 6/10 za aktorkę Audrey- nie chce też zaniżać oceny tego filmu, mojej przyjaciółce bardzo podobał się ten film, to zależy od gustu, jednak moim zdaniem film nic nie wnosi, taki sobie, jak ktoś się nudzi to może pooglądać.

ocenił(a) film na 9
Justa712

kurczee, słyszę już od kilku osób,że "nic nie wnosi". co rozumiecie pod tym pojęciem ?

tesknomi

Moim zdaniem film powinien mieć jakiś przekaz, coś co czyni go wartym oglądnięcia. Ja w filmie Delikatność nie znalazłam nic podobnego, może to tylko moje odczucia, nie wiem... Ja w każdym razie nie polecam. A ty tesknomi co o tym filmie sądzisz?

ocenił(a) film na 9
Justa712

Jestem trochę zaskoczona,że nie widzicie żadnego przekazu w tym filmie. Sama końcówka to jedno wielkie podsumowanie. Trochę mi przykro i zaczynam wątpić w moje oceny,ale u mnie na liście 9/10. Nie znam się,ale lubię, bardzo lubię. Dużo w tym filmie znalazłam dla siebie, nie traktuje tego jako wskazówek życiowych, rzeczywistości, naturalności czy nie. Piękny,prosty,delikatny. Przepraszam ;>

tesknomi

Każdy ma inny gust, szanuję go :)

ocenił(a) film na 9
Justa712

Mam nadzieję,że chociaż wszyscy się zgodzą,że nie jest to coś komercyjnego, co szalenie doceniam

ocenił(a) film na 6
Justa712

A to, że Nathalie pokochała Marcusa, który był uznawany przez innych za nic? Pokochała w nim coś, czego nie widział nikt inny. Moim zdaniem film pokazuje nam, że drugiego człowieka kocha się za to kim jest, a nie za to jak wygląda. Jeden z nielicznych filmów gdzie nie gra masa aktorów walczących o tytuł "najseksowniejszego".

ocenił(a) film na 7
Justa712

racja film nudny, nie wciągajacy, brak ciekawej historii, dałabym 4 ale za francuski klimat i Audrey oraz za fajne zakończenie dodałam 2 pkt:P

ang1234

"Film nudny - na 4, ale aktorka i zakończenie 'fajne', to daję 7"


Kurtyna

użytkownik usunięty
Pancefaust

bzdury pleciesz ;-) to piękne kino jest!

ocenił(a) film na 8
Pancefaust

Sam tytuł sugeruje, że film skierowany jest dla ludzi dostrzegających i lubujących się w subtelności. Historia miłosna bez idiotycznych żartów i spłycania relacji międzyludzkiej do serii gagów i seksu. Finezja, gracja, tytułowa delikatność... Czyste piękno. Patrzenie jak Marcus dosłownie "pięknieje" im lepiej go poznajemy sprawiło mi wiele radości. Cudeńko! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones